مقالات اخبار انتخابی
 • پرداخت یارانه برخی قالیبافان را از گرودنه تولید خارج کرد

  سرپرست مرکز ملی فرش ایران گفت: در بسیاری از مناطق روستایی اجرای طرح هدفمندی یارانه ها موجب شد که برخی از فعالان تولید فرش در خانوارهای پر جمعیت از گردونه تولید خارج شوند.

  پنجشنبه, بهمن 30, 1393 12:00 ق.ظ
 • مراقب دزدهاي قالی باشيد!

  همه‌ ساله با نزديك شدن به روزهاي پاياني سال، يكي از شكاياتي كه در پليس آگاهي مطرح مي‌شود، سرقت قالي به بهانه شستشو از سوي سارقان حرفه‌اي و فرصت‌طلب است.  

   

  چهارشنبه, بهمن 29, 1393 02:45 ب.ظ
 • 50 میلیارد ریال تسهیلات برای قالی بافان آذربایجان ‏شرقی اختصاص یافت ‏

  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی ‏گفت: از محل مشاغل خانگی 50 میلیارد ریال تسهیلات برای فعالان حوزه فرش ‏دستباف این استان اختصاص یافته است‎.‎

  سه شنبه, بهمن 28, 1393 11:04 ق.ظ
 • تاثیر روانی توافق بر کاهش قیمت دلار

  دلار از زمان آغاز‌به‌کار دولت یازدهم روزهای باثباتی را پشت‌سر گذاشت. دلار مدت‌ها بود که بر مدار سه‌هزارو٢٠٠تومان حرکت می‌کرد. از فردای تمدید توافقات ژنو تا تیر سال آینده، دلار در مسیر صعودی حرکت کرد تا اینکه به سه‌هزارو٦٠٠تومان هم رسید. انتشار خبر توافق ایران با آمریکا مسیر حرکت دلار را به سمت نزول تغییر داد و به زیر سه‌هزارو٥٠٠تومان افتاد. اینکه افت قیمت بیشتر از این می‌شود یا اینکه شاهد قیمت‌های بالاتری خواهیم بود را با فرشاد مومنی اقتصاددان مطرح کردیم. 
   

  سه شنبه, بهمن 28, 1393 11:02 ق.ظ
 • قالیشویی ها درآذربایجان شرقی زیر ذربین نظارت قرار گرفتند

  معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن وتجارت استان آذربایجان شرقی از آغاز طرح نظارتی ویژه بر قالیشویی های استان در آستانه نوروز 94 و در قالب طرح نظارتی ویژه نوروز خبرداد.

  دوشنبه, بهمن 27, 1393 12:42 ق.ظ
 • خطرات احتمالی فرش ماشینی

  فرش مصنوعی و فرش هایی که امروزه از مواد مصنوعی تولید می شوند برای سلامت انسان ها مخصوصا کودکان مضر هستند. حداقل از استفاده فرش ماشینی در اتاق کودک برای حفظ سلامتی آنها  جدا خودداری کنید.

  دوشنبه, بهمن 27, 1393 12:00 ق.ظ
 • دلایل از دست رفتن سهم ایران در بازار جهانی قالی

  نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف با اشاره به از دست رفتن بازارهای جهانی قالی ایرانی طی چند سال اخیر، دلایل کاهش سهم قالی ایرانی در بازارهای جهانی را تشریح کرد. 

  يکشنبه, بهمن 26, 1393 12:00 ق.ظ
 • مشاغل مختلف از بیمه قالیبافی سوء استفاده می کنند

  مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی با بیان اینکه بیش از 89 هزار قالیباف در آذربایجان شرقی وجود دارد، ابراز داشت: متاسفانه در حال حاضر برخی مشاغل از خدمات مربوط به بیمه قالیبافی سوء استفاده می کنند.

  شنبه, بهمن 25, 1393 12:36 ب.ظ
 • الزام به ارایه کداقتصادی در حوزه قالی حذف شد

  با پیگیری مرکز ملی فرش ایران و با ابلاغ دستورالعملی از سوی سازمان امور مالیاتی، الزام به دریافت شماره ملی یا شماره اقتصادی از قالیبافان لغو شد.

  سه شنبه, بهمن 21, 1393 08:01 ب.ظ
 • قالی تبریز؛ آراینده جلسه شورای عالی اداری در حضور معاون اول رییس جمهور

  جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی با حضور معاون اول رییس جمهور و مسولان ارشد استان، با صحنه آرایی متفاوتی در تبریز برگزار شد.

  يکشنبه, بهمن 19, 1393 12:00 ق.ظ
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟